Budowa domów jednorodzinnych - od projektu aż pod klucz

Nasza oferta budowy domów jednorodzinnych skierowana jest do Inwestorów z Wrocławia, Powiatu Wrocławskiego oraz najbliższych okolic, ktorzy posiadają działkę budowlaną, na ktorej chcieliby wybudować wymarzony dom.
Przy dzisiejszym tempie życia oraz zaangażowaniu w pracę i obowiązki domowe, nie wielu właścicieli działek może sobie pozwolić na samodzielne budowanie.

Brak dostatecznej wiedzy, znajomości technologi, doświadczenia oraz czasu do nadzoru nad poszczególnymi etapami prac,  bardzo często kończy się niepowodzeniem, uszczerbkiem na zdrowiu i marnotrawstwem wielu środków.
Opinię tę opieramy na obserwacji budów, na których wylaliśmy posadzki anhydrytowe i poprawialiśmy po "budowlańcach".

DOMY "POD KLUCZ" W TECHNOLOGII MUROWANEJ- BUDOWA DOMÓW WROCŁAW

Budowa domów wrocław

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie:

Budowa domów pod klucz z projektem  Przygotowania i prowadzenia dokumentacji budowlanej
Do najważniejszych elementów należą: projekt domu (budowlany i wykonawczy), pozwolenie na budowę, uzgodnienia           i decyzje w urzędach i w gminie, prowadzenie dziennika budowy, odbiory techniczne budynku, geodezyjna dokumentacja przed i powykonawcza.
Wspólpracując z  architektami wrocławskimi (w zakresie architektury, konstrukcji i przyłaczy),  przygotowujemy i realizujemy zarówno proste, jak i skomplikowane architektonicznie projekty. Każdy kto zamierza budowę własnego domu wykończonego w standardzie deweloperskim lub "pod klucz",  powinien się z nami skontaktować na etapie posiadania działki.
W cenie budowy opracowujemy dla każdego projekt ktory będzie odpowiadal jego potrzebom.
Hołdujemy bowiem zasadzie: Z nami zaprojektuj i wybuduj!

Budowa domów pod klucz we Wroclawiu Prowadzenia  budowy domu
Dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie jakość zastosowanych materiałow i rozwiązań, firma Politalia przygotowała bogatą ofertę rozwiązań technologicznych,  w której inwestor może dokonać wyboru parametru ściany zewnętrznej U= 0,14 - 0,22 W/m2K. Budowa domów pod klucz to nasza specjalność. Zlecając nam profesjonalną obsługę, która zmierza do  wybudowania domu wybranego spośród naszych projektów lub zaprojektowanego, otrzymujecie Państwo 12 miesięczną gwarancję ceny (w tym okresie przygotujemy projekt, uzyskamy pozwolenie na budowę i rozpocznemy budowę) i 3 letnią gwarancję na wykonane prace. Budowa domu jednorodzinnego „pod klucz” trwa średnio 9 miesięcy, co pozwala inwestorom na bardzo precyzyjne określenie terminu zamieszkania i zaplanowanie działań powiązanych z budową domu.

Budowa domów pod klucz z projektem Wrocław Bezpieczeństwa procesu inwestycyjnego
Zapewniając bezpieczeństwo procesu inwestycyjnego nie mamy na myśli wyłącznie ubezpieczenia budowy od nieprzewidzianych skutków, ale cały jego przebieg. Występując jako pełnomocnik Inwestora całą dokumentację załatwiamy w imieniu Inwestora. Istotą  komfortu jaki oferujemy naszym klientom jaest fakt, iż projekt i wszelkie decyzje są wystawione na Inwestora a budowa jest prowadzona i rozliczana etapami.

Budowa domów Wrocław Doradztwa
Nasza pomoc i doradztwo rozpoczyna się od momentu kiedy Inwestor zwraca się do nas z zamiarem wybudowania domu.
Całą dokumetację przygotowujemy wspólnie z inwestorem doradzając we wszystkich wątpliwych kwestiach.  Prowadzimy przez zawilości obowiązujących norm i przepisów.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego.
Dla klientów szukającyh rozwiązań energooszczędnych przedstawiamy oferty kooperujących z nami podwykonawców, jak chcociażby w zakresie rekuperacji oraz właściwego doboru rozwiązań.
Mamy bowiem świadomość, że
samo zastosowanie pojedyńczych rozwiązań nie wyczerpuje kwestii energooszczędności budynków. Dzieje się tak dlatego, ponieważ producenci propagujący nowoczesne rozwiązania skupiają się zazwyczaj na sprzedaży oferowanego systemu w oderwaniu od pozostałych elementów wyposażenia budynku. 
Bardzo często również sami inwestorzy skuszeni jedną lub drugą okazją przypadkowo dobierają rozwiązania stosując wybiórczo jedynie część całego systemu, który składa się na pojęcie energooszczędności budynku. Naszą rolą jest pomoc i doradztwo w dobieraniu rozwiązań, które wydatnie ograniczą i zracjonalizują koszty eksploatacji domu.

W wyjątkowych sytuacjach wyceniamy także koszty budowy z projektów powierzonych nam przez klientów. Dokonuje się to po wcześniejszym ustaleniu szczegółów istotnych z punktu widzenia zakresu prac oraz zastosowanych materiałow i rozwiązań.

Budowa domów


Współpracujemy z najlepszymi