O firmie

Poczatki firmy Politalia swoimi korzeniami sięgają 1999 roku. Od wtedy bowiem nawiązywano i pogłębiano kontakty handlowe z włoskimi producentami i wytrwale pracowano na  przyszłą swoją markę.

Efektem wieloletnich działań handlowych oraz nabywanego doświadczenia budowlanego,  było powstanie marki POLITALIA. 

Dziś firma Politalia to znana firma budowlana o bogatym portfolio, której domeną stała się budowa domów jednorodzinnych. Dostrzegając zmieniające się tempo życia oraz czas, jaki w ostatnich latach Polacy poświęcają pracy zawodowej, oferta naszej firmy została dopasowana do aktualnych potrzeb rynku. 

Naszym klientom zaproponowaliśmy bardzo profesjonalną i kompleksową usługę budowy domów „pod klucz" na posiadanej już działce. Efektem naszych działań są liczne realizacje w okolicy Wrocławia i zadowoleni klienci. Stało się to  możliwe poprzez wspólpracę ze  znanym w Polsce biurem projektowym ARCHIDOM.

Doświadczenie nabyte podczas prowadzonych realizacji zaprocentowało dostrzeżeniem słabości tradycyjnych rozwiązań powszechnie funkcjonujących w budownictwie i skoncentrowaniu się na promowaniu nowych i energooszczędnych technologii. Od 2010 roku znaleźliśmy się na liście certyfikowanych wykonawców firmy  Xella Polska Sp. z o.o., producenta światowych marek YTONG i SILKA.

Nasza firma jest we Wrocławiu ceniona za rzetelność i solidność oraz duże doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu budów i zarządzaniem procesem budowlanym. Świadczą o tym referencje naszych klientów, które udostępniamy inwestorom. 

Specjalizując się w budowie domów w systemie tradycyjnym, bierzemy czynny udział w  głównych imprezach targowych w mieście, promując nowe technologie. Proponowane przez nas  posadzki anhydrytowe,  określane także jako wylewki samopoziomujące,  świetnie nadają się na ogrzewania podłogowe, czyniąc wydajnym stosowane coraz powszechniej systemy ogrzewania budynków pompą ciepła..

Nasza oferta skierowana jest do klientów posiadających własną działkę, którzy chcą z nami wybudować swój dom.

O NAS


Współpracujemy z najlepszymi