Projekty Domów

Zapewniając kompleksową obsługę klientów posiadających działkę i chcących zlecić nam budowę domu pod klucz, w oparciu o nasz projekt, wspólnie z Pracownią Konstrukcyjną ARCHIDOM z Wrocławia przygotowujemy i sukcesywnie powiększamy ofertę gotowych projektów domów jednorodzinnych. W większości przypadków wykonujemy projekty indywidualne. Działając w myśl zasady: zaprojektuj i wybuduj, oferujemy bardzo atrakcyjny wachlarz prac, które inwestor otrzymuje w cenie budowy domu.

Pierwsza grupa  przygotowywanych przez nas projektów domów to tylko próbka naszych możliwości, pokazująca, że każdy inwestor zwracający się do nas może liczyć na zaprojektowanie dowolnego typu domu, czy to na bazie istniejących projektów, czy całkowicie nowej koncepcji.                                                                                                                                         Każdy z naszych projektów jest także wykonany w lustrzanym odbiciu i może być zmodyfikowany pod indywidualne potrzeby.

Wszystkie projekty domów zostały wycenione w standardzie wykończenia deweloperskim i pod klucz, co powoduje, że zlecając nam budowę domu będzie znali Państwo całkowity koszt jego realizacji. Znając także dokładny standard jego wykonania i czas w jakim zostanie wybudowany, można spokojnie zaplanować wszelkie działania powiązane z finansowaniem budowy.

ABY UZYSKAĆ AKTUALNĄ CENĘ BUDOWY WYBRANEGO DOMU Z NASZEJ OFERTY WYSTARCZY WSYŁAĆ ZAPYTANIE. W ZAPYTANIU PROSZĘ PODAĆ NAZWĘ PROJEKTU I STANDARD WYKOŃCZENIA.

Pierwszy dom rodzi zawsze wiele emocji, wątpliwości i pytań. Mamy cierpliwość i wiedzę, aby na wszystkie odpowiedzieć,  dlatego warto zaufać naszemu doświadczeniu.

PROJEKT PADOVA -  126,07  m2                                           PROJEKT PADOVA -  126,07 m2  - LUSTRZANE ODBICIE

padova                 lustrzane odbicie

 

PROJEKT AVENTINO - 181,59 m                                        PROJEKT AVENTINO - 181,59 m - LUSTRZANE ODBICIE                                                                                                                                                            Projekt Aventino-wiz.1                 Projekt Aventino lustrzane odbicie wiz.1

 

PROJEKT CELIO  -  113,50  m 2                                          PROJEKT CELIO  -  113,50 m   - LUSTRZANE ODBICIE

Uwaga! Stan dweloperski już za 360 tyś zł.

Projekt domu parterowego Celio                Projekt domu parterowego Celio

Projekty domów


Współpracujemy z najlepszymi